Kariera.

Praca w eSourcing S.A.
to gwarancja sukcesu zawodowego oraz
osobistego rozwoju. Dołącz do nas!

Praca w eSourcing

Jesteś osobą energiczną, lubiącą nowe wyzwania, samodzielną w działaniu? Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Poszukujemy handlowca z pasją ukierunkowanego na rynek finansowy. Jeśli masz głowę pełną pomysłów i jesteś chętny do działania, a dodatkowo spełniasz poniższe kryteria- napisz do nas!

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych dla sektora finansowego
  • Znajomość i rozumienie rynku finansowego
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Chęć rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • Aktywność w działaniu
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na sukces.

OBOWIĄZKI

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa Klientów w trakcie każdego z etapów sprzedaży oraz w ramach opieki posprzedażowej
  • Aktywne kreowanie portfolio produktowego firmy na bazie wiedzy o rynku finansowym i potrzebach Klientów.

GWARANTUJEMY

  • Ciekawą pracę w aktywnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju przy wsparciu doświadczonych ekspertów
  • Samodzielność w działaniu
  • Pracę zadaniową nastawioną na realizację celów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Udział w ciekawych projektach.

Poszukujemy Product Managera z głową pełną pomysłów podpartych ugruntowaną wiedzą produktowo - biznesową z rynku związanego z aplikacjami terminalowymi na platformy Verifone i Ingenico. Jeśli chcesz wraz z nami rozwijać się zawodowo - napisz do nas!

WYMAGANIA

  • Doświadczenie z rynku aplikacji terminalowych
  • Praktyczna znajomość i rozumienie biznesu terminalowego, terminalowych
    aplikacji lojalnościowych, płatniczych oraz procesów nim rządzących

OBOWIĄZKI

  • Kreowanie i rozwój portfolio produktowego
  • Opracowywane koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnej danych produktów
  • Identyfikacja wymagań biznesowych Klienta
  • Wsparcie handlowca podczas bieżącej obsługi Klienta- prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

+48 12 423 64 69

Aplikacja na stanowisko:

Dane personalne:

Wiadomość:

Załączniki:

CV*
List motywacyjny
Załączone pliki powinny mieć format: pdf, txt, odt, doc i wielkość do 2mb
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest eSourcing S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wł. Żeleńskiego 103. Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody.

Wyszukaj.