eSourcing partnerem Polskiego Związku Faktorów.

04.01.2021

eSourcing w gronie Partnerów Polskiego Związku Faktorów

eSourcing w gronie Partnerów Polskiego Związku Faktorów

PZF jest organizacją samorządu branżowego reprezentującą podmioty świadczące usługi faktoringowe w Polsce. Do najważniejszych zadań PZF należy krzewienie wśród przedsiębiorców świadomości korzyści wynikających z faktoringu. Związek prowadzi też szeroki dialog na rzecz rozwoju tego sektora w Polsce.

Misją eSourcing jest dostarczanie rozwiązań i świadczenie usług, które pracują na korzyść naszych Klientów, kreują nowy biznes oraz aktywują nowe możliwości rozwoju. Mamy unikalne kompetencje w zakresie produkcji i wdrażania systemów o dużej wydajności i masowej przepustowości.

Od 2005 roku tworzymy i rozwijamy najwyższej jakości oprogramowania dla najbardziej wymagających sektorów biznesu takich, jak bankowość i finanse. W 2008 roku wdrożyliśmy pierwszy system do dyskonta faktur. Od tamtej pory obszar faktoringu jest jedną z najsilniej działających i rozwijających się gałęzi naszego biznesu. Nasze systemy procesują dziennie wiele milionów transakcji dla naszych klientów – zarówno banków, jak i firm faktoringowych.

System faktoringowy eSourcing to kompleksowy system obsługujący transakcje faktoringowe i wykup wierzytelności (w tym faktoring pełny, niepełny, odwrotny, ubezpieczony, samorządowy, dyskonto). System składa się z w pełni funkcjonalnej produktowo części operacyjnej (dla faktora) oraz nowoczesnego i ergonomicznego interfejsu WWW (dla faktorantów i ich kontrahentów).

Wyszukaj.