Repozytorium dokumentów.

27.01.2021

Repozytorium dokumentów - system do inteligentnego zarządzania umowami

Automatyzacja procesów jest rzeczą nieuniknioną. W procesie zarządzania umowami klientowskimi (produktowymi) do indeksowania danych (katalogowania) i automatycznego pozyskania tych danych do obróbki operacyjnej, wykorzystując technologię skanowania OCR. Służy ona do rozpoznawania tekstu w zeskanowanym dokumencie. Zastosowanie technologii OCR pozwala na wyeliminowanie czynności związanych z ręcznym przepisywaniem danych z dokumentów papierowych z codziennej pracy wielu pracowników operacyjnych.

System Repozytorium Dokumentów (RD) jest zintegrowany z systemem inteligentnego odczytu OCR. Dzięki temu, rejestracja umów klientowskich jest znacznie szybsza. Dokumenty papierowe skanowane są przez doradcę z wykorzystaniem systemu RD, który następnie sczytuje wszystkie niezbędne dane z umowy.

System automatycznie kataloguje dokumentację klienta, oraz zaczytuje jej zawartość. Wykorzystując technologię OCR ulega zmniejszeniu liczba operacji wykonywanych manualnie oraz liczba błędów popełnianych przy ręcznej rejestracji dokumentów. Zadaniem pracowników nie jest już przepisywanie danych z dokumentu, tylko weryfikacja poprawności odczytanych informacji. Dzięki temu wzrasta wydajność i efektywność pracowników.

Bazując na wiedzy, doświadczeniu i odpowiednich narzędziach, w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów, jesteśmy w stanie zaproponować szersze podejście do wspomnianych procesów. W swojej ofercie posiadamy narzędzie z dziedziny automatyzacji i zarządzania dokumentami, procesami biznesowymi (BPM) oraz przepływem pracy (workflow) służące do odzwierciedlenia procesów i ich obsługi w środowisku informatycznym organizacji - NIL BPM. To rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest sprawna organizacja procesów, uporządkowany przepływ danych, efektywny obieg dokumentów, wydajna obsługa spraw czy archiwizacja dokumentów.

Wyszukaj.