Aktualności.

Inspirujemy, tworzymy, wdrażamy, dzielimy się.

Aktualności eSourcing

23.10.2022

Faktura ustrukturyzowana jako nowe narzędzie w rękach faktorów

Faktura ustrukturyzowana jako nowe narzędzie w rękach faktorów. Jarosław Mazurek, Dyrektor Rozwoju Biznesu eSourcing, udziela rad i wskazówek, jak się przygotować do pracy z Krajowym Systemem eFaktur.

23.05.2022

Analiza danych jako element polityki compliance

Fundamenty polityki compliance to normy – zasady – przepisy – przejrzystość działania. Zgodność z przepisami to jeden z najważniejszych powodów, dla których warto inwestować w analitykę procesową.

24.03.2022

Krajowy System e-Faktur – nowe wyzwania i nowe możliwości

Krajowy System e-Faktur (KSeF) wprowadza całkowicie nową formę faktury - fakturę ustrukturyzowaną. Jego wdrożenie nie zmienia wymogów ustawowych co do zawartości faktury, ale...

01.03.2022

Testy oprogramowania – bezdyskusyjna konieczność

Jak sprawdzać czy korzystanie zasobów, w tym inżynierii oprogramowania jest efektywne i na pewno zyskowne dla firmy? Odpowiedzią są testy – testy w szerokim zakresie i na każdym etapie procesu.

20.01.2022

eLimit

Narzędzia do analizy kontrahentów – jak działają i czy są potrzebne? Mogą to być przydatne narzędzia zarówno dla firm dbających o płynność finansową, jak też dla banków lub faktorów.

25.11.2021

Ryzyko w handlu zagranicznym

Ryzyko w handlu zagranicznym – było, jest i będzie. Jak je mitygować? W warunkach gospodarki rynkowej ryzyko jest zjawiskiem powszechnym, występującym praktycznie w każdej jej dziedzinie.

Wyszukaj.