Aktualności.

Inspirujemy, tworzymy, wdrażamy, dzielimy się.

Aktualności eSourcing

07.05.2020

System faktoringowy eFaktoring.

eFaktoring - obsługa produktów faktoringowych, w tym mikrofaktoringu. Najnowsza wersja systemu uwzględnia aktualne wymagania biznesowe i regulacyjne (split payment, obsługa White List, raporty JPK).

30.04.2020

Outsourcing procesu testowania aplikacji

Dla eSourcing testy stanowiły zawsze bardzo ważną część całego procesu budowania aplikacji. Udostępniamy naszym Klientom kompleksową współpracę w zakresie outsourcingu procesu testowania aplikacji.

22.04.2020

IT w dobie konteneryzacji

W eSourcing - w procesie produkcji oprogramowania - w sposób praktyczny wykorzystujemy konteneryzację (Docker/Kubernetes) w pełnym spektrum problemów produkcji oprogramowania.

21.04.2020

SmartEscrow - system do zarządzania online rachunkami escrow

System SmartEscrow służy do zabezpieczania dowolnych transakcji na bazie rachunków escrow (zastrzeżonych) w trybie online – bez konieczności wychodzenia z domu czy biura.

11.04.2019

Elektroniczna Księga Gości - rozszerzenie systemu kontroli dostępu

Rozwiązanie w sposób automatyczny umożliwia ewidencjonowanie osób z zewnątrz wchodzących na teren instytucji. System jest rozbudowany o moduł elektronicznej formy podpisu dokumentu (Rodo).

13.12.2018

Skanowanie danych z elektronicznej lub papierowej faktury

mBank, dzięki technologii OCR dostarczonej przez eSourcing, wprowadził kolejną nowość w aplikacji mobilnej – skanowanie danych z papierowej lub elektronicznej faktury.

Wyszukaj.