O nas.

Jesteśmy zgranym i pełnym energii zespołem
z praktycznym doświadczeniem w świecie
finansów, bankowości oraz informatyki.

Poznaj eSourcing

Specjalizujemy się w produkcji oraz outsourcingu autorskich systemów IT wspierających sektor bankowy oraz rynek terminali płatniczych POS.

Posiadamy doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz zaplecze, które pozwalają nam wdrażać i obsługiwać rozwiązania spełniające indywidualne wymagania naszych Klientów. Mamy unikalne kompetencje w zakresie produkcji i wdrażania systemów o dużej wydajności i masowej przepustowości.

Misją eSourcing jest dostarczanie rozwiązań i świadczenie usług, które pracują na korzyść naszych Klientów, kreują nowy biznes oraz aktywują nowe możliwości rozwoju.

Poznaj nasze doświadczenie, zaangażowanie, profesjonalizm.

1

Poznaj nasze
doświadczenie.

Od 2005 roku tworzymy i rozwijamy najwyższej jakości oprogramowania dla najbardziej wymagających sektorów biznesu takich jak bankowość i finanse. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i posiadamy silne zaplecze operacyjno-informatyczne.

2

Poznaj nasze
zaangażowanie.

Tworzymy kompleksowe, wydajne i ergonomiczne rozwiązania systemowe – zależy nam na usprawnianiu funkcjonowania procesów biznesowych i operacyjnych naszych Klientów.
Jesteśmy partnerem w biznesie - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, będąc blisko Klienta na każdym etapie projektu.

3

Poznaj nasz
profesjonalizm.

Podczas realizacji projektów dążymy do perfekcji w każdym jego wymiarze. Stawiamy na ciągły rozwój w obszarze wiedzy merytorycznej i kwalifikacji technicznych. Cele biznesowe naszych Klientów oraz spełnianie wymagań funkcjonalnych tworzonych przez nas systemów to dla nas najwyższy priorytet.

DMT Klaster Innowacji

eSourcing jest członkiem DMT Klaster Innowacji - złożonej struktury wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, opartej o współpracę i wzajemną pomoc.

W Klastrze wykorzystujemy naszą energię do tworzenia i dostarczania innowacji ważnych biznesowo i społecznie. Chcemy tworzyć rzeczy ważne, istotne i ciekawe. Uważamy, że prawdziwy rozwój to nie wymyślanie kolejnych, mniej czy bardziej, użytecznych gadżetów lecz tworzenie idei realnie i istotnie poprawiających jakość i komfort życia.

Możemy być dumni z faktu, że nie tylko jesteśmy twórcami takich innowacji, ale przede wszystkim, że potrafimy je wdrażać tak, by były powszechnie dostępne. Innovations that work

Rozpocznij pracę w eSourcing.

aplikuj

Zaufali nam

Wyszukaj.