Aplikacje
terminalowe.

Tworzymy dedykowane oprogramowanie na terminale płatnicze.

Sprawdź nasze rozwiązania

Nowoczesne i bezpieczne tankowanie

Karty paliw to nie tylko możliwość dokonywania bezgotówkowych płatności, ale także gwarancja otrzymywania przejrzystych rozliczeń dla każdego pojazdu. Dzięki ścisłej współpracy z UTA, DKV, Eurowag, E100, Lotos, AVIA oraz DCI nasze rozwiązania są doskonale dopasowane do ich wymagań, zaś oferowany przez nas system kart paliw, umożliwia wygodne dokonywanie płatności za usługi i produkty związane z podróżą i eksploatacją samochodu. Bezpieczeństwo wszystkich operacji gwarantuje sprzętowy moduł bezpieczeństwa HSM (Hardware Security Module), zajmujący się obsługą kryptograficzną danych przetwarzanych przez system.

Chcesz poznać całą ofertę eSourcing?

zadzwoń teraz, umów się na spotkanie i poznaj nasze możliwości

skontaktuj się z nami

Autorska aplikacja płatnicza eSourcing

iTalk - autorska aplikacja płatnicza eSourcing. Została przetestowana przy użyciu narzędzi i scenariuszy testowych międzynarodowych organizacji płatniczych i jest gotowa do produkcyjnego wdrożenia.

Obsługuje najpopularniejsze typy kart (z paskiem magnetycznym, chipowe oraz bezstykowe). W zakresie transakcji zbliżeniowych zapewnia zgodność z wymaganiami organizacji płatniczych Visa i MasterCard.

iTalk umożliwia dokonanie wyboru agenta rozliczeniowego autoryzującego transakcję finansową na podstawie danych (kwota transakcji, numer i typ karty, godzina transakcji, suma kwot transakcji wykonywanych u danego agenta) zebranych w procesie przebiegu samej transakcji. Wybór zostaje dokonany przez konfrontację zebranych danych względem parametrów zdefiniowanych w konfiguratorze wyboru agenta. Rezultatem porównania jest wybór agenta rozliczeniowego najbardziej dopasowanego, a tym samym korzystnego finansowo dla merchanta.

Aplikacja została zaprojektowana modułowo, co pozwala na łatwe dodawanie kolejnych elementów takich, jak obsługa płatności z telefonów komórkowych, współpraca z systemem lojalnościowym czy sprzedaż doładowań telefonicznych (Prepaid).

doładowania Prepaid

Do zarządzania terminalami, na których będzie instalowany iTalk zaimplementowany został TMS (Terminal management System) składający się z interfejsu WWW oraz serwisów odpowiedzialnych ze generowanie aktualizacji terminali oraz umieszczanie ich na serwerze FTP, skąd następnie są pobierane przez aplikacje terminalowe.

TMS - dowiedz się więcej

Zdalne zarządzanie terminalami POS

TMS (Terminal Management System) –  autorskie rozwiązanie pozwalające na zdalne zarządzanie terminalami POS. Operator systemu w prosty sposób doda lub usunie terminal, zdefiniuje jego parametry, zleci aktualizację, sprawdzi aktualny stan urządzenia (łączność, występowanie błędów, aktualną konfigurację i parametry). Dzięki opracowanemu przez nas API możliwe jest przygotowanie interfejsu pozwalającego na ustawienia parametrów, pobieranie danych przez systemy zewnętrzne (np. w celu zaprezentowania ich w postaci Dashboard).
TMS umożliwia zarządzanie dowolnymi modelami terminali różnych producentów (m.in.  Verifone - VX, Evo, Engage; Ingenico – Telium, Telium II, Tetra).

System umożliwia:

 • definiowanie parametrów poprzez aplikację webową
 • konfigurowanie urządzeń
 • zarządzanie aplikacjami terminali (w tym komponentami urządzenia: OS, VMAC, EOS itp.)
 • zarządzanie dowolnymi modelami terminali różnych producentów
skontaktuj się z nami

Premiujemy lojalność

eSourcing we współpracy z Delly oferuje multipartnerski system lojalnościowy z możliwością pełnej personalizacji. Program układany jest indywidualnie dla każdego z partnerów. Punkty zbierane są na indywidualne konto klienta przy wykorzystaniu plastikowej karty (lojalnościowej/ płatniczej) lub smartfona (wykorzystując technologię OCR). Zebrane punkty  uczestnicy  programu  mogą wymienić  na przyznawane przez partnerów programu nagrody, rabaty lub bony zakupowe.


Zarządzanie procesem on-line

System zarządzany jest on-line poprzez intuicyjny panel. W prosty i szybki sposób można sprawdzić  między innymi:

 • częstotliwość odwiedzin klientów w danym punkcie
 • wydatki na poszczególne zakupy/ wizyty
 • profil osobowy uczestnika programu
 • rodzaje najczęściej wybieranych nagród.

Adekwatne promocje

System pozwala na tworzenie specjalnych promocji, między innymi takich, jak:

 • happy hours
 • nagrody z okazji urodzin
 • nagrody specjalne.

Informacje o promocjach komunikowane są za pośrednictwem wiadomości e-mail lub sms.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

+48 12 423 64 69

System dystrybucji doładowań dla usług przedpłaconych (Prepaid)

Jest to system, dzięki któremu w punkcie handlowo-usługowym, w którym zainstalowano terminal płatniczy, można prowadzić sprzedaż kodów doładowań dla usług rozliczanych w modelu przedpłaconym (Prepaid).

Należą do nich:

 •  doładowania telefonów komórkowych „na kartę” (e-voucher)
 •  przedpłacone systemy telefonii internetowej (VoIP)
 •  doładowania do dystrybutorów energii elektrycznej
 •  doładowania przedpłaconej telewizji satelitarnej itd.


Sprzedaży kodów doładowań dokonuje się poprzez wybranie z menu dostępnych doładowań odpowiedniego produktu, przyjęcie opłaty i wydrukowanie na terminalu specjalnego kuponu z numerem, który posłuży do dokonania doładowania u operatora usługi.

Ponadto wdrożone systemy wspierają całość procesów biznesowych związanych zarówno z dystrybucją kodów doładowań, jak też i rozliczenia z agentami dokonującymi sprzedaży doładowań - zarządzanie limitami sprzedaży poszczególnych agentów, rozliczanie prowizji i pobieranie należności z tytułu sprzedanych przez agentów doładowań, działania windykacyjne, aż po blokowanie możliwości sprzedaży na terminalu w przypadkach skrajnych.

W systemie terminale łączą się z bardzo wydajnym, centralnym systemem dystrybucyjnym i rozliczeniowym w centrum przetwarzania danych i wymieniają odpowiednie informacje. Na tej podstawie następuje autoryzacja transakcji sprzedaży doładowań, jak też rozliczenia ze sprzedającymi je agentami.

Do zdalnego zarządzania siecią terminali służy system naszego autorstwa TMS (Terminal Management System). Jeżeli konieczne jest rozesłanie do terminali nowej wersji oprogramowania lub konfiguracji, odpowiednie pliki są automatycznie przesyłane do terminala. Dzięki temu możliwe jest dynamiczne dopasowywanie funkcjonalności całego systemu do wymagań klienta, oczywiście zdalnie, w sposób niewymagający interwencji serwisowych w miejscach instalacji terminali.

TMS - dowiedz się więcej

Sport i kultura w zasięgu ręki

System kart klubowych jest rozwiązaniem chętnie wykorzystywanym przez pracodawców, jako atrakcyjny i nowoczesny system motywacyjny. System kart klubowych umożliwia jednorazowe, wielokrotne, bądź cykliczne korzystanie z określonego katalogu usług w różnych obiektach sportowych, gastronomicznych, czy kulturalnych. Dzięki możliwości wykorzystania szerokiej gamy kuponów/kart, system kart klubowych zaspokaja bardzo szerokie potrzeby klientów na dostęp do różnego rodzaju usług.

Procesy.

Ludzie.

Infrastruktura.

Świat wygodnych płatności - BillPayments

Aplikacja BillPayments została zaprojektowana do obsługi przyjmowania płatności za rachunki w trybie offline, a także do obsługi sprzedaży doładowań telefonów komórkowych. Wysoka sprawność i wydajność mechanizmów i algorytmów wykorzystanych w aplikacji BillPayments, gwarantują nie tylko jej niekwestionowaną szybkość i bezpieczeństwo, ale także niezrównaną wygodę użytkowania. Dzięki temu, że aplikacja BillPayments dostępna jest dla szerokiej gamy sprzętu terminalowego, sytuuje ją to w zdecydowanej czołówce wśród oprogramowania tego typu.

Bezpieczeństwo


Komunikacja pomiędzy terminalami i serwerem autoryzacyjnym oparta jest o autorski protokół STHP, gwarantujący wysoki poziom bezpieczeństwa transmisji danych. 

Wszechstronność


System BillPyments to nie tylko efektywny sposób na realizację płatności offline, ale także wydajny i szybki sposób na prowadzenie sprzedaży doładowań telefonów komórkowych (offline i online).

Dostępność​


Aplikacja terminalowa BillPayments dostępna jest dla szerokiej gamy sprzętu terminalowego, pochodzącego od wiodących producentów terminali płatniczych (w tym linia terminali VX firmy Verifone oraz terminale Telium 2 firmy Ingenico).

Przejrzystość i wygoda użytkowania

Transparentny i nieskomplikowany interfejs aplikacji pozwala na szybkie wdrożenie aplikacji i przeszkolenie zespołu. Dzięki systemowi uprawnień ról, aplikacja umożliwia efektywne zarządzanie kasjerami, zaś wydajny i czytelny system raportów pomaga w sprawnym zestawianiu oraz kontroli przeprowadzonych operacji.

Szybki system zwrotu podatków

Aplikacja TaxFree została zaprojektowana do obliczania kwoty podatku w systemie TAX FREE oraz wydruku wniosku o jego zwrot.
Wszystkie transakcje zwrotu podatku realizowane w aplikacji TaxFree są autoryzowane na zewnętrznym serwerze autoryzacyjnym, natomiast aplikacja terminalowa zarządzana jest przez TMS (Terminal Management System), stanowiący hierarchicznie uporządkowane centrum zarządzania siecią wszystkich terminali.

skontaktuj się z nami

Terminal stanowi interfejs sprzedawcy, służący do wydrukowania pokwitowania zwrotu podatku. Jeżeli dane transakcji są niekompletne, aplikacja terminalowa oczekuje na zebranie pełnego zestawu wymaganych danych, po czym autoryzacja jest wykonywana ponownie. Przed wydrukowaniem paragonu sprzedaży, zainstalowana na terminalu aplikacja TaxFree zbiera wszelkie dane sprzedaży (typy towarów, wartości transakcji, wartości podatków), a także dane klienta, obejmujące wszelkie informacje,niezbędne do realizacji zwrotu podatku (nazwa, kraj, dane paszportowe, szczegóły refundacji podatku).

Terminal oraz jego konfiguracja zarządzane są przez Terminal Management System.

Konfiguracja domyślnych wartości refundacji jest sprawdzana raz dziennie na serwerze autoryzacyjnym. Aktualizacja konfiguracji jest kontrolowana przez generator TMS.

TMS - dowiedz się więcej

Rejestracja zwrotów może być dostępna:

 •  online - realizowana we Francji rejestracja TaxFree oparta jest o system PaBLO
 •  offline - realizowana w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii- polega na drukowaniu formularza zwrotu na podstawie konfiguracji terminala.
 • zaangażowany zespół
 • dedykowane rozwiązania zawsze na czas
 • pełne oddanie przy wdrożeniu
 • dostępność przez cały okres współpracy
Anastazja Jończy Business Specialist

Więcej od eSourcing

Wyszukaj.